COASTER, 1800-talets mitt.

COASTER, 1800-talets mitt.
416000. COASTER, 1800-talets mitt.

Röd och svartbemålad plåt. Genombruten kant med meandermönster. För flaska och två glas.
Längd 22 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 1 026