TVÄTTSET, 4 delar, porslin, Villeroy & Bosh, jugend.

415947. TVÄTTSET, 4 delar, porslin, Villeroy & Bosh, jugend.

Fatets diameter 40, kannans höjd 31 cm.

Slitage, missfärgningar samt krackeleringar på kannan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904