NIC CAVALLI VENEZIA. Italien. Landskap med människor och djur. Gravyr. 1700-tal.

415905. NIC CAVALLI VENEZIA. Italien. Landskap med människor och djur. Gravyr. 1700-tal.

Bronserad ram med dekor av pärlkant.
Yttermått 44 x 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 44 x 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 699