BROSCH MED SILVERBLAD.

BROSCH MED SILVERBLAD.
4158439. BROSCH MED SILVERBLAD.

signerad Geoffrey G. Bellamy för George Tarratt Ltd., design nr. 246, med tillverkarens märken och signatur, 2,5 cm bred, 6,6 gram.

Med lite lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med lite lätt slitage.

Antal besök: 112