SPEGEL, med konsolbord, nyrenässans, omkring 1900.

41583. SPEGEL, med konsolbord, nyrenässans, omkring 1900.

Fasettslipat glas. Spegelns mått ca 226,5 x 97 cm. Konsolbordets höjd 40 cm.

Smärre slitage och fanérskador, lösa delar, skruvar saknas till krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 430