NILS ERIK JOHANSSON. Litografi, numrerad 84/190, signerad NE Johansson.

415815. NILS ERIK JOHANSSON. Litografi, numrerad 84/190, signerad NE Johansson.

40 x 53 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 53 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 250