LEKSANDSSTOLAR, 6 st, Leksand modell, Erkers Möbler AB, Siljansnäs.

415797. LEKSANDSSTOLAR, 6 st, Leksand modell, Erkers Möbler AB, Siljansnäs.

Betsat trä. Ribbor i rygg, kopplade ben, lös stoppad sits, randig klädsel.

Bruksslitage. En dyna med fläckar. Repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 602