SÄNG, mässing, 1900-tal.

SÄNG, mässing, 1900-tal.
415794. SÄNG, mässing, 1900-tal.

Måttbeställd madrass, ca. 190x110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 815