SOFFBORD / TEAKBORD, "compact living".

415740. SOFFBORD / TEAKBORD, "compact living".

Längd 156cm
Bredd 56cm
Höjd 55cm
Höjd uppfälld 70cm
Extraskiva 107x74cm.

Slitage, märken & repor.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 156cm
Bredd 56cm
Höjd 55cm
Höjd uppfälld 70cm
Extraskiva 107x74cm.

Slitage, märken & repor.
Färgbortfall.

Antal besök: 3 385