SILVER, 4 delar, 1800- och 1900-tal, vikt 175 gram.

415736. SILVER, 4 delar, 1800- och 1900-tal, vikt 175 gram.

Sockerströare, möjligen Johann Friedrich Brahmfeld, Hamburg, 1700/1800-tal, längd 17,5.
Sockertång, 1800-tal, filigranarbete, längd 17.
Tårtspade längd 21.
Skopa, 1930, längd 14,5 cm.

Ströare med bucklor och skada, tång med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tårtspade längd 21.
Skopa, 1930, längd 14,5 cm.

Antal besök: 713