415736. SILVER, 4 delar, 1800- och 1900-tal, vikt 175 gram.
Sockerströare, möjligen Johann Friedrich Brahmfeld, Hamburg, 1700/1800-tal, längd 17,5.
Sockertång, 1800-tal, filigranarbete, längd 17.
Tårtspade längd 21.
Skopa, 1930, längd 14,5 cm.
Ströare med bucklor och skada, tång med skador.