HÖG HATT, med ask, Stanley Hatters Manufacture, Oxford, London, 1800/1900-tal.

415731. HÖG HATT, med ask, Stanley Hatters Manufacture, Oxford, London, 1800/1900-tal.

Imp. Göteborgs Mössfabriks AB.
54 cm.

Lättare bruksslitage, märkt inuti med initialer.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 cm.

Antal besök: 1 283