SJÖMANSKISTA, 1800-tal.

SJÖMANSKISTA, 1800-tal.
415727. SJÖMANSKISTA, 1800-tal.

Grönmålad.

Slitage, sprickor, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålad.

Antal besök: 617