RADIOAPPARATER, 2 st, Radiola M30 samt Svenska Radioaktiebolaget, 1900-talets första hälft.

41569. RADIOAPPARATER, 2 st, Radiola M30 samt Svenska Radioaktiebolaget, 1900-talets första hälft.

Längd 31 resp. 27,5 cm.

Slitage, skador, lösa delar medföljer, lock till Radiola saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 resp. 27,5 cm.

Antal besök: 3 038