Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
PAL MATSKASSY. olja på pannå, " Italienskavägen Mölle " signerad, daterad A tergo -57.
415689. PAL MATSKASSY. olja på pannå, " Italienskavägen Mölle " signerad, daterad A tergo -57.
50 x 28 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 28 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 866