PAL MATSKASSY. olja på pannå, " Italienskavägen Mölle " signerad, daterad A tergo -57.

415689. PAL MATSKASSY. olja på pannå, " Italienskavägen Mölle " signerad, daterad A tergo -57.

50 x 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 28 cm.

Antal besök: 2 001