Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
CIGARETTETUI, vit metall, jugend, möjligen rysk, 1900-talets början.
415681. CIGARETTETUI, vit metall, jugend, möjligen rysk, 1900-talets början.
11 x 8,5 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
11 x 8,5 cm.
Smärre repor.
Gomér & Andersson Norrköping
778