CIGARETTETUI, vit metall, jugend, möjligen rysk, 1900-talets början.

415681. CIGARETTETUI, vit metall, jugend, möjligen rysk, 1900-talets början.

11 x 8,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 x 8,5 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 048