BRUDKLÄNNING med tiara, tidigt 1900-tal.

415671. BRUDKLÄNNING med tiara, tidigt 1900-tal.

Storlek motsvarande ca S.

Bruksslitage, gulnad, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek motsvarande ca S.

Antal besök: 966