TELEFONBORD, 1900-tal.

TELEFONBORD, 1900-tal.
4156609. TELEFONBORD, 1900-tal.

Bredd 85 cm, djup 44 cm, höjd 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 193