BROSCHER, 2 st, KEDJA med hänge, silver, 1900-tal.

41565. BROSCHER, 2 st, KEDJA med hänge, silver, 1900-tal.

total vikt ca 25,5 g
Hänge, Kordes & Lichtenfels. Längd 4,6 cm
Brosch, Lennart Haglund, Stockholm
Brosch, svenska importstämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

total vikt ca 25,5 g

Bruksslitage.

Antal besök: 1 153