12 kaffekoppar med fat, 12 mockakoppar med fat, 12 tekoppar med fat, 1 tekanna, 1 kaffekanna, 1 vattenkanna, 1 gräddsnipa, 2 sockerskålar, 12 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa fat, 12 assietter, 1 skålfat, 4 kuvertaskfat, 1 såsskål.
Bruksslitage, 1 assiett med nagg.