STOLAR, 4 st, oidentifierad formgivare, omkring 1900-talets mitt.

415600. STOLAR, 4 st, oidentifierad formgivare, omkring 1900-talets mitt.

Spjälad rygg.

Slitage, stötmärken, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spjälad rygg.

Antal besök: 547