SAM UHRDIN DEN ÄLDRE. Olja på duk, signerad.

415529. SAM UHRDIN DEN ÄLDRE. Olja på duk, signerad.

Strand med båtar, ca. 45x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 985