FARTYGSVENTIL, med klocka. 1900-tal.

4155263. FARTYGSVENTIL, med klocka. 1900-tal.

Mässing, glas och el-urverk. Diameter ca 36 cm, flänsens ytterkant ca 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Placering
Sali / Salen
Antal besök: 507