KARMSTOLAR SAMT STOLAR, 2 + 2 stycken, rokokostil, tidigt 1900-tal.

415479. KARMSTOLAR SAMT STOLAR, 2 + 2 stycken, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Klädsel från Svensk Tenn.

Bruksslitage samt smärre träskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel från Svensk Tenn.

Antal besök: 624