SALSSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

415466. SALSSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

Skedhylla.
Originalbeslag, nyckel, lås.
Löstagbart krön.
Längd 120 cm
Bredd 50 cm
Höjd 215 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedhylla.
Originalbeslag, nyckel, lås.
Löstagbart krön.
Längd 120 cm
Bredd 50 cm
Höjd 215 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 076