EDVIN LINDHOLM-HOUGE. "Motiv från gården, Tullslätten 15 Kalmar", olja på duk, signerad och daterad 1947.

415451. EDVIN LINDHOLM-HOUGE. "Motiv från gården, Tullslätten 15 Kalmar", olja på duk, signerad och daterad 1947.

39 x 41 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts. Repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 41 cm.

Antal besök: 574