SIGFRID SÖDERGREN. Motiv från Brazzaville, olja på pannå, signerad och daterad.

415445. SIGFRID SÖDERGREN. Motiv från Brazzaville, olja på pannå, signerad och daterad.

53 x 50 cm.

Åldersslitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 50 cm.

Åldersslitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Antal besök: 893