Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
MARTIN VERNER POSER. Fiskestugan, akvarell, signerad och daterad.
415439. MARTIN VERNER POSER. Fiskestugan, akvarell, signerad och daterad.
37 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
752