FLASKOR, 2 st, keramik, 1800-tal, Frankrike.

41543. FLASKOR, 2 st, keramik, 1800-tal, Frankrike.

Höjd 28cm.

1 st, Äldre med mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28cm.

1 st, Äldre med mynningsnagg.

Antal besök: 804