OLLE BAERTLING. Litografi/Serigrafi, komposition, signerad, numrerad 14/100, daterad 1977-1981.

415399. OLLE BAERTLING. Litografi/Serigrafi, komposition, signerad, numrerad 14/100, daterad 1977-1981.

Bildyta 53 x 26 cm
Storlek inkluderat ram 62 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Baertling (1911–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 53 x 26 cm

Ej examinerad ur ram.

Olle Baertling (1911–1981)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 857