415340. SOFFGRUPP, 3 delar, soffa + fåtölj + pall, England, 1990-tal.
Soffa, 3-sits, längd 220 cm, bredd 90 cm, höjd 95 cm.
Fåtölj med kjol, höjd 100 cm, bredd 80 cm.
Fotpall, höjd 48 cm, 63x43 cm.
Soffa, smutsiga hörn, blekt upptill, en defekt dyna.
Fåtölj, fläckar på kjolen.
Slitage.