DIVERSE GLASFLASKOR, med mera, ca 41 delar, 1900-tal.

415316. DIVERSE GLASFLASKOR, med mera, ca 41 delar, 1900-tal.

Majoriteten med porslinskork. Vissa med etiketter.
Högsta höjd 42 cm.

Bruksslitage, vissa med beläggning, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 42 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 005