FÅTÖLJ, troligen Lennart Bender för Åry Stålmöbler, 1960-tal.

41530. FÅTÖLJ, troligen Lennart Bender för Åry Stålmöbler, 1960-tal.

Underrede med snurrfunktion av stål, sits i formböjd teak, mocka dyna.

Smärre faner skador på sitsens kant, dynan med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 868