HERRARMBANDSUR, delvis 18K rödguld, Heloisa, Incabloc, Automatic.

415290. HERRARMBANDSUR, delvis 18K rödguld, Heloisa, Incabloc, Automatic.

Guldplätterad armlänk, längd ca 18 cm. Boett ca 33 mm i diameter.

Bruksslitage, fåtal repor på länk. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 077