IMPERIALSÄNG, sent 1800-tal.

IMPERIALSÄNG, sent 1800-tal.
415253. IMPERIALSÄNG, sent 1800-tal.

Valnöt, ca. 190x75 cm.

Bruksslitage. Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt, ca. 190x75 cm.

Bruksslitage. Spricka.

Antal besök: 933