PARTI TEATERKIKARE, 6 st, bla 2 st Nippon Kogaku, Tokyo.

415204. PARTI TEATERKIKARE, 6 st, bla 2 st Nippon Kogaku, Tokyo.

Delvis med dekor av pärlemo. Största kikarens längd 11 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 124