BYRÅ, 5-lådig, björk, senempire.

415177. BYRÅ, 5-lådig, björk, senempire.

Längd 102, bredd 45, höjd 120 cm.

Fanerskador, spricka samt fastsatt nyckel i översta lådan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 676