JOSEF LINDSKOG. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

415176. JOSEF LINDSKOG. Stilleben. Olja på duk. Signerad.

72 x 51.5 cm.

Smärre färgbortfall i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 51.5 cm.

Antal besök: 3 287