KAFFEKVARNAR, 2 st, 1900-talets mitt.

415171. KAFFEKVARNAR, 2 st, 1900-talets mitt.

Plåt, metall samt trä. Höjd 22 cm. Den ena märkt TIX patent, den andra troligtvis med senare bemålning.

Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bucklor.

Antal besök: 853