LEKSAKSBIL, lastbil med flak, trä, 1950-tal.

415123. LEKSAKSBIL, lastbil med flak, trä, 1950-tal.

Längd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 254