IMPERIALSÄNG, sent 1800-tal.

415109. IMPERIALSÄNG, sent 1800-tal.

Vitmålad, ca. 140x198 cm.
OBS mått ändrat 11/4, kl. 09.45.

Slitage, sprickor, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad, ca. 140x198 cm.

Antal besök: 1 023