SIDEBOARD med jalusi, Åtvidaberg, omkring 1900-talets mitt.

415102. SIDEBOARD med jalusi, Åtvidaberg, omkring 1900-talets mitt.

Längd 125, bredd 42, höjd 90,5 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar, fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 322