BORD MED LÅDA, fur, tidigt 1900-tal.

415093. BORD MED LÅDA, fur, tidigt 1900-tal.

Längd 65, bredd 44, höjd 75 cm.

Bruksslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648