STRUTVAS, målad, veckad glasvas med nysilverfot, 1800/1900-tal.

415066. STRUTVAS, målad, veckad glasvas med nysilverfot, 1800/1900-tal.

Höjd 38,5 cm.

Slitage metall, mikroskopiskt nagg/ojämnhet, troligen från tillverkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38,5 cm.

Antal besök: 1 165