BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

41506. BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 80, bredd 44, höjd 74,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 813