KAFFEKOPP MED FAT, porslin, "Chateau de Tuileries", Sevres 1844, Frankrike, 1800-tal.

415059. KAFFEKOPP MED FAT, porslin, "Chateau de Tuileries", Sevres 1844, Frankrike, 1800-tal.

Kaffekopp, höjd 6,5 cm
Fat, diameter 12,8 cm.

Lätt bruksslitage
Förgyllning med mindre ställvisa slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekopp, höjd 6,5 cm
Fat, diameter 12,8 cm.

Lätt bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 543