ROBERT BENSON. Färglitografi, Harley Davidson vid bar, signerad samt numrerad 29/150.

414999. ROBERT BENSON. Färglitografi, Harley Davidson vid bar, signerad samt numrerad 29/150.

59 x 79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 421