SNEDKLAFFSEKRETÄR, björk/fur med intarsia, sent 1800-tal.

414978. SNEDKLAFFSEKRETÄR, björk/fur med intarsia, sent 1800-tal.

Längd 114, bredd 52, höjd 114 cm.

Bruksslitage samt fanersprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 758