JORGO KRALLIS. TAVLA, litografi 150/210, signerad Jorgo Krallis -77, "Angelica".

414973. JORGO KRALLIS. TAVLA, litografi 150/210, signerad Jorgo Krallis -77, "Angelica".

Bildmått 29 x 29 cm.
Rammått 50 x 44 cm.

Jorgo Krallis (Född 1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29 x 29 cm.
Rammått 50 x 44 cm.

Jorgo Krallis (Född 1937)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 402