ÅNGMASKIN, stående. Tidigt 1900-tal.

414949. ÅNGMASKIN, stående. Tidigt 1900-tal.

Höjd 23 cm.

Slitage, möjliga skador och möjligen delar som saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 1 452