FÅTÖLJ, "Skopan", Olle Gjerlöv-Knudsen och Torben Lind, IKEA.

414869. FÅTÖLJ, "Skopan", Olle Gjerlöv-Knudsen och Torben Lind, IKEA.

Plast. Blommig löst stoppad dyna.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 059